Євгеній Павлович Черенок

Черенок Євгеній Павлович, народився 12 травня 1976 р., в м. Києві, українець. У 1999 році закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.

Після закінчення інтернатури (ортопедія-травматологія), з 1999 року працював по 2013 рік лікарем-хірургом у Київському міському центрі пластичної мікрохірургії та хірургії кисті. З 2006 року – асистент кафедри загальної хірургії №2 з курсом військово-польової хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. За період 2006-2008 року працював за сумісництвом у відділені дитячої реконструктивної та пластичної мікрохірургії НДЦ “Охматдит”.

16 лютого 2006 року захистив дисертацію на здобуття звання кандидата медичних наук за темою “Хірургічне лікування травматичних дефектів термінальних відділів пальців кисті”.

За час своєї трудової діяльності було опубліковано 85 наукових праць у фахових журналах України, Латвії, Литви, Росії, Білорусі та Німеччини. Отримано 5 деклараційних патентів України на винахід, 20 деклараційних патентів України на корисну модель. Автор монографії «Хірургічне лікування термінальних дефектів пальців кисті» та співавтор 3 монографій присвячених хірургії кисті та 2 підручників із загальної хірургії та невідкладних станів.

Починаючи з 2010 року, вперше в України, розробив та впровадив у практику методику керамічного ендопротезування суглобів пальців та кисті після їх травматичних ушкоджень.

Має вищу атестаційну категорію за фахом ортопедія-травматологія та першу категорію за фахом організація і управління охороною здоров’я.

3 2013 по 2017 рік працював заступником головного лікаря з медичної частини Бориспільської центральної районної лікарні та за сумісництвом лікарем-травматологом в травматологічному відділені лікарні. За час своєї роботи в лікарні організував роботу нейрохірургічних ліжок, протишокової палати, впровадив мікрохірургічні оперативні втручання на кисті та пластичні операції при дефектах м’яких тканин після травм та захворювань, впровадив оцінку якості медичної допомоги завдяки введенню в роботу лікарів клінічних протоколів.

З 2017 по 2018 рік працював головним спеціалістом відділу лікувальної роботи в Департаменті охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.

З 2015 року є волонтером Товариства Червоного Хреста України, очолює Київський обласний загін швидкого реагування, також є командиром Бориспільського загону швидкого реагування. Разом із своїм загоном, починаючи з 2015 року, постійно виїжджав до прифронтових зон з гуманітарною допомогою та на навчання бійців ЗСУ навичкам першої допомоги у бою. Створено «Атлас першої допомоги в червоній та жовтих зонах на війні та при надзвичайних ситуаціях»  тиражем 1000 примірників та передано в зону проведення АТО.

В 2018 році очолив новостворене комунальне некомерційне підприємство «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бориспільської міської ради Київської області. За короткий час роботи спромігся відкрити шість міських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, облаштувати їх сучасним медичним обладнанням, набрати новий штат професіоналів. На даний час продовжує розвивати міську медицину, а саме первинну ланку надання медичної допомоги, в рамках державної медичної реформи.

Одружений , має доньку та сина.